Bibuły laboratoryjne

Jeśli przedmiotem Państwa zainteresowań są prace naukowe, badawcze bądź laboratoryjne, to na pewno wiecie już, jak ważnym czynnikiem są właściwie dobrane komponenty. Jakość ich wykonania, solidność użytych surowców i profesjonalizm procesu produkcyjnego są czynnikami gwarantującymi pracę bez stresu związanego z niewłaściwym doborem materiałów.

Nasze bibuły są produkowane w całości na bazie włókien celulozowych, dzięki czemu charakteryzują się bardzo niską zawartością popiołu. Możemy Państwa wyposażyć w bibuły o różnych właściwościach fizykochemicznych i gramaturze od 50 do 700 gram.

Naszymi sztandarowymi produktami w zakresie bibuł filtracyjnych są bibuły jakościowe 65 gram oraz bibuła olejowa 240 gram.

Zastosowanie naszych produktów też jest bardzo szerokie. Idealnie sprawdzą się zarówno w pracach związanych z jakościowymi analizami laboratoryjnymi, jak i przy kiełkowaniu nasion czy galwanizacji.

Możemy zagwarantować, iż zastosowanie naszych bibuł laboratoryjnych w Państwa przedsiębiorstwie wpłynie korzystnie na całokształt Państwa działalności.