Tektura falista barwiona

We współczesnym świecie Klienci kupują to, co widzą, co wzbudzi ich zachwyt. Dopiero w późniejszym etapie znaczenia nabiera sam produkt, czyli to, co znajduje się wewnątrz opakowania. Ponadto, coraz większego i cały czas rosnącego znaczenia nabiera dla Klienta rodzaj użytego do produkcji opakowania materiału czy surowca. Wszystko po to, by świat i jego przyroda pozostały dla przyszłych pokoleń w stanie niepogorszonym.

Oferowana przez nasze przedsiębiorstwo tektura falista kolorowa spełnia te wszystkie wyżej wymienione kryteria. Wykonywana jest ona z papierów barwionych w masie, bądź z papieru białego z naniesionym kolorem.

Stosowany w procesie produkcyjnym papier jest dobierany według preferencji i życzeń naszego kontrahenta. Dotyczy to zarówno koloru, jak i składu surowcowego. Może to być materiał ekologiczny, wykonany z wyselekcjonowanych włókien wtórnych, celulozowy o intensywnym wybarwieniu, jak i celulozowy z atestem do kontaktu z żywnością.

Tektura 2-warstwowa dostępna już od gramatury 90 gram, polecana i poszukiwana wszędzie tam, gdzie opakowanie, prócz samych właściwości zabezpieczających, powinno też spełniać rolę elementu ozdobnego, nadając produktom finalnym ekskluzywny wygląd.

Natomiast nasza tektura w wersji 3- lub 4-warstwowej będzie idealna dla takich produktów, jak wkładki kosmetyczne, opakowania na alkohole i opakowania ekologiczne. Ponadto, niewątpliwie znajdzie ona zastosowanie dla tych produktów finalnych, które powinny wzbudzać zachwyt Klienta już samym swym wyglądem.