Opakowania na alkohole

Naszym celem jest zaoferowanie Państwu wyrobu oryginalnego, wręcz „szytego na miarę”. Jesteśmy przekonani, że prezent w postaci drogocennego trunku w odpowiednimopakowaniu, sprawi niejednej osobie wiele radości, wywołując przy tym niezwykłe wrażenia estetyczne.

Nasze opakowania wykonujemy z tektury 3- lub 4-warstwowej o fali B, C, bądź E. Nasz Klient jest zawsze dla nas najważniejszy, stąd ma on pełną swobodę wyboru, jeśli chodzi o kolor, jak i skład surowca. Możemy też oczywiście, zgodnie z najnowszymi trendami, zaoferować materiał ekologiczny z wyselekcjonowanych włókien wtórnych, celulozowy o intensywnym wybarwieniu bądź celulozowy z atestem do kontaktu z żywnością. To preferencje Klienta, jego wizja i pomysł są dla nas drogowskazem.

Jeśli pragniecie Państwo obdarować kogoś, kogo Państwo cenicie, wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem, nasze opakowanie do dobrego trunku będzie wprost wymarzone. Ponadto, bez najmniejszego problemu umieścimy też na nim monogram bądź znak graficzny Państwa przedsiębiorstwa, by jeszcze bardziej podkreślić doniosłość i niecodzienność prezentu.