Pudełka na pizzę 

Pizza to taki produkt, który przede wszystkim ma uwodzić Klienta smakiem i zapachem. Tym niemniej jej opakowanie jest pierwszym elementem, który on widzi. Warto więc zadbać o to, by było estetyczne i trwałe.

Nasze opakowania na pizzę wykonane są z tektury 3-warstwowej, przy czym jedna warstwa jest z papieru tłuszczo szczelnego. Takie rozwiązanie umożliwia stworzenie produktu finalnego, który może być przeznaczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością, bez konieczności stosowania dodatkowych przekładek w opakowaniu.

Zastosowany w procesie produkcyjnym papier tłuszczo szczelny, dzięki swym włóknom celulozowym oraz barierze tłuszczoszodporności, znacznie zwiększa wytrzymałość całego opakowania.. Ma to niebagatelne znaczenie, szczególnie gdy mamy do czynienia z gorącym produktem wyjmowanym z pieca i wkładanym do opakowania.

Ponadto, nasze opakowania na pizzę charakteryzują się podtrzymywaniem ciepła znacznie dłużej niż w przypadku tych stworzonych tylko na bazie papierów makulaturowych.

Oczywiście istnieje też możliwość produkcji naszych opakowań z nadrukiem, tak, by gorąca, smaczna i pachnąca pizza zawsze kojarzyła się Klientowi z Państwa przedsiębiorstwem.